TÜRKÇE

RENKLİ ÜRÜNLER İÇİN

Mondi KALENOBEL AMBALAJ SANAYİ ve TİCARET A.Ş / Ambalaj / Packaging » Ekibimiz

M. Olcay HEPHIZ

Genel Müdür

Mezuniyetinden sonra Olcay, girişimcilik yeteneklerini kullanarak daha önce aile şirketi olarak kurulmuş Kalenobel’in yönetimini üstlenmiştir. Yüksek teknik ve finansal yeteneklerini çalışkanlığıyla birleştirerek, özellikle dondurma ambalajı alanında Türkiye’deki ve Uluslararası alandaki büyük şirketlere hizmet sunmaya başlamıştır. Bu çabalarla beraber, Kalenobel bu günkü seviyesine yüksek ciro büyümesi, kurumsal yönetim ve kaliteli çalışanları sayesinde ulaşmıştır. Olcay, evli ve bir kız, bir erkek olmak üzere iki çocuk babasıdır. Boş zamanlarında şirketin sisteminde gezinmeyi, cep telefonu veya bilgisayarından fabrika kameralarını izlemeyi sever.

ÜMİT ŞAHİN

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

(Satış & Pazarlama ve LOJİSTİK)

2001 yılında ihracat departmanının kurulmasıyla beraber Kalenobel’de çalışmaya başlayan Ümit, 2004 yılında ihracat müdürlüğüne terfi etmiştir. 2009 yılında Satış ve Pazarlama Direktörü olarak atanan Ümit hem yurtiçi hem de ihracat satış departmanlarını yönetmeye başlamıştır. Takım çalışmasını en üst seviyeye taşımak ve hedeflenenleri  hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için 2011 yılından itibaren Lojistik departmanının da yöneticiliğini yapmaktadır. 2016 yılından itibaren Genel müdür yardımcılığı pozisyonuna atanan Ümit, Kalenobel’in başarısının stratejik bir biçimde her bir müşteri memnuniyeti için özel odaklanma olduğuna inanmaktadır. Seyahat etmekten, yeni insanlarla tanışmaktan ve ailesiyle zaman geçirmekten hoşlanmaktadır.  

NİHAL ALAYBEYOĞLU

LOJİSTİK MÜDÜRÜ

2002 yılında KN ailesine katılan Nihal, Lojistik müdürü olarak , malzeme planlama (Satıştan alınan öngörülere göre) ,depolar - iç nakliyenin yönetimi  ve Operasyonel satınalmadan sorumludur.Müşteri-Tedarikçi –KN  ilişkisinin etkin yönetiminde ekibi ile yeni projeler geliştirmeye devam etmektedir.Karadeniz’in incisi Ordu’da ailesi ile tatillerini geçirmekten hoşlanmakla birlikte ,hobileri arasında  yürüyüş yapmak ,farklı yemek tarifleri  denemek , toprak ve bitkilerle uğraşmak gelir..


Çağdaş YILDIRIM

FİNANS DİREKTÖRÜ

Çağdaş, kariyerine Garanti Bankası‘nda Yönetici Adayı olarak başladıktan sonra ABN Amro Bank İstanbul Ofisi bünyesine katılarak 2010 yılına kadar burada çalışma hayatına devam etti. Kurumsal kariyerine kendi girişimcilik projesini gerçekleştirebilmek adına 1,5 yıl ara vererek, çalışma arkadaşlarıyla birlikte restoran işletmeciliği yaptı. Ancak 2011 yılı sonunda kurumsal kariyerine dönerek çeşitli finansal kurumlarda görev aldı. Kalenobel ailesine 2012 yılında katılan Çağdaş, Finans Direktörlüğü görevi vasıtasıyla bankacılık ve finans sektöründe edinmiş olduğu deneyim ve bilgi birikimini reel sektörde uygulayarak Kalenobel finans ekibinde iyi bir takım oyuncusu rolü üstlenmeye çalışıyor. 

GÜLTEKİN ACUNER

Muhasebe Müdürü

Gültekin, Kalenobel Ambalaj A.Ş de 1995 yılında Muhasebe Müdürü olarak göreve başladı. 23.Nisan 1962 doğumludur.  İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. Gültekin, Evli ve 2 çocuk babasıdır. Polisiye ve gerilim romanları okumaktan ve bulmaca çözmekten hoşlanıyor.

Barış TUNA

İnsan Kaynakları Müdürü

Barış 1978 yılında Lüleburgaz ‘da doğdu . Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler mezunudur. Kalenobel ‘de Kasım 2011 ‘de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak göreve başlayan Barış, şu anda İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini üstlenmektedir. Evli Toprak , Ateş Sarp adında iki oğlu vardır . Boş zamanlarında eşi ve çocukları ile vakit geçirmekten ve oluşturduğu ceviz bahçesiyle uğraşmaktan zevk alır .

Süleyman ATANSAY

FABRİKA MÜDÜRÜ

1978 yılında doğan Süleyman, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Süleyman, 12 yıl boyunca Japon ve Alman firmalarında, uluslararası çalışma ortamında, özellikle üretim ve yönetim sistemleri ile ilgili birçok projede yer almıştır. Bu çalışmalar neticesinde kazandığı tecrübelerini paylaşmak üzere 2014 yılının Ekim ayında KALENOBEL ailesine katılmıştır. Süleyman KALENOBEL de Operasyonel Mükemmelliğe giden yolun çalışanların değer yaratan fikirleri ile iş yapış şekillerini sürekli olarak geliştirmelerinden geçtiğine inanmaktadır. İyi bir Galatasaray taraftarı olan Süleyman fırsat buldukça stattaki yerini almaktadır . Boş vakitlerini kitap okuyarak ve yeni proje fikirleri araştırarak değerlendirmektedir.

FEVZİ ERTUĞ

FLEXIBLE –OFSET ÜRETİM MÜDÜRÜ

Başlangıçta BSH Ev Aletleri A.Ş. ‘de 2005 yılından itibaren Üretim & Mühendislik yöneticiliği, 2014 yılında Doruk Otomasyon firmasında Üretim Sistemleri danışmanlığı ve birkaç ay da BSH Ev Aletleri Çin Nanjing fabrikasında Yalın Üretim Müdürlüğü yapmış olan Fevzi, Kalenobel’e 2015 Haziran ayında katılmıştır. Fevzi, başarının Müşteri, Tedarikçi ve Çalışan memnuniyeti ile geldiğine inanır. İnsan ilişkilerine ve ekip çalışmasına önem verir. 

Sezer KAPLAN

ASEPTİK AMBALAJ ÜRETİM MÜDÜRÜ

Sezer, 1956 yılında merhaba dediği dünyada tek hobisi olan ambalaj üretim ve inovasyonları ile 30 seneye yakın zamandır uğraşmaktadır. Gazi Üniversitesi İşletme bölümünü 1978 yılında bitirmesiyle birlikte ambalaj dünyasıyla el sıkışmıştır. Sezer, Kalenobel Ailesine ise 10 yıl önce merhaba demiştir. Dinlenmek için yine  çalışmayı seçen ve bolca yeni ürünler üreten  bu enteresan kişilik, evli ve 1 çocuk babasıdır. Bir de spor ile yakınen ilgilenmemiş olsa sadece çalışmak için dünyaya geldiği söylenebilir. İstanbul’u yaşamak eğer sayılırsa bir diğer hobisidir.

Osman  Kadiroğlu

KORNET ÜRETİM MÜDÜRÜ

1972 yılında Kastamonu da doğdum. Çeşitli ambalaj firmalarında çalıştıktan sonra 1998 de kalenobel Lülebürgazda işe başladım. Üretimde bölüm şefliği ve üretim müdür Yardımcılığı görevlerinden sonra Kornet Üretim müdürlüğüne atandım.İş hayatımın en önemli uğraşıdır.Fenerbahçe taraftarıdır.

BARIŞ KAZDAL

Satın Alma Müdürü

Barış, Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nden sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı üniversitede Pazarlama Yönetimi yüksek lisansını tamamladı. Ayrıca Marmara Üniversitesi Muhasebe Denetimi Bölümü yüksek lisansının tezini yazmakla meşgul. Tüm kariyeri boyunca yalnızca satınalma ve tedarik zinciri yönetimi üzerine uzmanlaşan Barış, farklı sektörlerde edindiği tecrübesini 2013 itibariyle Kalenobel’de arttırmak çabasında. Yalın üretime ilgi duyuyor ve 6 Sigma kara kuşak sahibi. Firmasının tedarik zincirini daha verimli kullanabilmesi için ekibiyle beraber büyük işler yapacağı inancında.

FATİH KIZILTAN

BAKIM ENERJİ MÜDÜRÜ

Fatih,  Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Elektrik & Elektronik mühendisliği bölümü mezunudur. Fatih, 2002 Mayısında Kalenobel ailesine katıldığında Kalenobel, idare edilebilmesi kolay denebilecek bir fabrika idi ve 40 adetlik makine parkuruna sahipti. Fakat yıllar geçtikçe yeni makineler, yeni üretim alanları, depo ve makine destek üniteleri ile 120 adedin üzerine çıkan makine parkuru, her geçen gün Kalenobel'in büyüyüp gelişmesine sebep olurken, hala devam eden bu büyüme hızı, Fatih'ede  çok şeyler kattı. Fatih, bu büyüme hızı ve gelişmeden fırsat bulduğu anlarda zıpkın ile balık avcılığı ile uğraşıyor  

Cafer SARIŞAHİN

YATIRIM ve TEKNOLOJİ MÜDÜRÜ

Cafer, 1969 yılında Isparta’da doğdu. Endüstri Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra Ambalaj sektöründe üretim yapan firmaların teknik departmanlarında görev aldı. Cafer, Kalenobel ailesine 1997 yılında girmiş ve Kalenobel'in kısa sürede büyümesi sürecinde sırasıyla Bakım Şefliği, Bakım Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Cafer halen Yatırım ve Teknoloji Müdürü olarak görev yapıyor. Cafer, bu geçen yıllar süresince ailesi kadar yakın olup etle tırnak gibi olduğu 30 kişiden 300 kişiye ulaşan ve dünyanın sayılı ambalaj firmaları arasında gösterilen Kalenobel ailesine her zaman bir tuğla daha ilave edebilmek için çalışıyor ve çalışmaya devam edecek.

Tufan GÜR

BASKI ÖNCESİ HAZIRLIK MÜDÜRÜ

Tufan; Ambalaj sektöründe çeşitli firmaların grafik ve reprodüksiyon bölümünde çalıştıktan sonra 2006 yılında Kalenobel ailesiyle tanıştı.Halen Kalenobel' de kendini geliştirmeye grafik, reprodüksiyon ve baskı konusunda ki gelişmeleri takip etmeye devam ediyor. Motor gezilerinden ve plastik model yapmaktan hoşlanan Tufan mümkün olduğunca ailesiyle vakit geçirmeye çalışıyor…

Ayşe ENGİN

KALİTE Güvence Müdürü

Ayşe, 1978 yılında Tekirdağ’da dünyaya geldi. 2002 yılında Gıda Bölümünden mezun olduktan sonra ilk iş hayatına Kalenobel Ambalajda başladı. 2008 yılında Kalite Güvence Şefliğine Terfi eden Ayşe, görevine 2013 yılından itibaren Kalite Güvence Müdürü olarak devam etmektedir. Ayşe için Kalite; üretici ile müşteriyi her zaman ortak noktada buluşturmak ve müşterinin güvenini kazanmaktır. Ayşe, market raflarını dolaşarak ürün kontrol etmekten ve tenis oynamaktan çok keyif alıyor. Çok mutlu bir aileye ve tüm anneler gibi dünyalar tatlısı bir çocuğa sahip.

Copyright © 1955-2017 Mondi KALENOBEL AMBALAJ SANAYİ ve TİCARE ÖzgülNET